İstanbul Tango Kursu

Tango Kursu

İstanbul Tango Kursu

İstanbul’da tango kursu‘na giderek kaliteli eğitmenler eşliğinde tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, “hayatın dansı” tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız.

Tango Kursu Asılına bakarsanız doğaçlama yapıldığı için belli kurallar bulunmamaktadır. Bir pistte ne kadar çok çift varsa, o kadar farklı stil vardır çünkü. Her insan kendi tarzını, harmanlayabilir. Ancak özel müzik, ritim, duruş ve tutusları olan iki çeşit mevcuttur. Derslerimizde kısaca bahsedeceğimiz tüm stilleri öğrenme şansını yakalayabilirsiniz. Öğrenebileceğiniz Tango çeşitleri ise;

Salon Tarzı: Tutuslarınız daha rahattır ve yakın temas söz konusudur ve hareketlerde kısıtlama yoktur. Adım, dönüş, figürlerde bir çok alternatif mevcuttur.

Milonguero Tarzı: Yakin temas söz konusudur. Bel bölgesiyle göğüs kısmı vücut temasının en fazla olduğu kısımlardır. Ayak hareketleri ağırdır ve basit hareketlerle yapılır. Hareket alternatifi pek yoktur.

Show Tarzı: Buenos Aires’de Fantezi adı verilen bu yöntem diğerlerine göre farklılıklar gösterir. Hızın ve çevikliğin hat safhaya çıktığı bu uygulamada önceden hazırlanmış görsel etkinlikler için tercih edilir. İstanbul Tango Kursu tango dansını öğrenmek için size özel programı ile hizmet vermektedir.

Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Yorum Ekle